CINBS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sluzbeni forum CINBS saveza
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretražnikPretražnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Garminho

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
zztea

zztea


Broj postova : 44
Join date : 04.09.2008

Garminho Empty
PostajNaslov: Garminho   Garminho I_icon_minitimesub ruj 13, 2008 5:37 pm

garminho 13.09.08
RE^3: bez naslova 16:12:21
ja garminho zelio bi se prikljuciti vasem savezu, do ljeta sam bi u savezu dictate i narastao sam u par mjeseci igranja na 4 grada s tim da sam se bavi miroljubivom politikom i vise mi je bilo do razvoja ekonomije nego do pljackanja susjeda, doslo je ljeto siter je igrao kako je znao savez se raspo i spao sam na 2 grada cca malo vise od 1ooo stanovnika, u mom okruzenju su vecinom cimbas i hag savezi i sad ukoliko mislim nastaviti dalje igrati travian treba mi dobar savez te ukoliko ima mjesta u vasem savezu rado bi vam se pridruzio


p.s. ja sam ta koja ga mu je izbrisala jedan grad i pomogla susjedu punku da mu osvoji jedno naselje...tipa stvarno nije bilo tokom ljeta jer poruke koje sam dobivala su bile poruke pig , sad ga ne napadam neko vrijeme i želim mu dati šansu jer ima volje nastaviti ..naravno bio bi pod debelim nadzorom s obzirom da je bio u dictats...ali i sam mi je govorio koga da napadam i tko se crveni u savezu...ima svakakvih igraća...i mislim da je bolje jedan plavi nego par žutih..a garminho, vi koji odlućujete odlućite...i javite meni i njemu da čovjek zna ima li šanse za nastavak igre, a i ja da znam hoću ga napadati ili ne.
hvala.
[Vrh] Go down
Sephiroth
Bit Zivota
Sephiroth


Broj postova : 421
Join date : 04.09.2008
Age : 35
Lokacija : Split

Garminho Empty
PostajNaslov: Re: Garminho   Garminho I_icon_minitimesub ruj 13, 2008 5:43 pm

ne. LOCK

bilo bi obrazlozenja, al mislim da doticne osobe prvo trebaju procitat opis na stranici saveza
[Vrh] Go down
https://cinbs.forumcroatian.com
 
Garminho
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
CINBS :: Public dio :: Kandidature za ulazak u savez-
Forum(o)Bir: